ВЕЛІТ ПЛЮС – дім з плюсом!
img

Стратегія утеплення приміщення включає не лише вартість та якість обраного утеплювача, а й оцінку його характеристик з точки зору довготривалої перспективи. За такого підходу стає очевидним: безпечних теплоізоляційних матеріалів, що служитимуть роками, одиниці. Серед них і Velit Plus , система утеплення нового покоління з використанням теплоізоляційних ніздрювато-бетонних плит ВЕЛІТ D120 . Термін її експлуатації практично необмежений, а коефіцієнт теплопровідності – один з найкращих на ринку сучасних утеплювачів.img

Унікальність теплоізоляційних плит ВЕЛІТ – у поєднанні натуральних сировинних компонентів. Вдало підібрані пропорції високоякісного цементу і вапна створюють пористу структуру (90 % повітря), що чудово утримує тепло і, разом з тим, дозволяє стінам дихати. Проста будова плит та стандартний набір додаткових матеріалів для їх встановлення робить теплоізоляційні якості ВЕЛІТ ПЛЮС справді універсальними. Ця система чудово підійде для утеплення і комерційних приміщень, і приватних будинків, і промислових споруд.

Якщо врахувати ці особливості ВЕЛІТ ПЛЮС та порівняти їх з іншими матеріалами, стає очевидним, що вибір системи утеплення зводиться до двох варіантів: зекономити зараз, встановивши дешевий низькоякісний утеплювач, а через кілька років знову змінювати фасад. Або утеплити стіни з ВЕЛІТ ПЛЮС та заощаджувати протягом десятиліть.