Заощаджуй до 35% разом з ВЕЛІТ!
img

Великим досягненням Веліт стало партнерство з програмою IQenergy.

Завдяки надійності, якості та унікальності на ринку теплоізоляційних матеріалів, ВЕЛІТ з'явився у списках матеріалів, які відповідають критеріям фінансування IQenergy.Програма IQ energy це Фінансовий Інструмент для сприяння удосконаленням у сфері енергоефективності в житловому секторі України у відповідності до європейських стандартів. Програму було розроблено Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки донорів.Проекти енергоефективності, яким надаватиметься підтримка, складатимуться з інвестицій у високопродуктивні енергоефективні технології, стосовно яких можна очікувати досягнення енергоефективності на рівні, щонайменше на 20% вище ніж у порівнянні з середньо ринковими показниками.Програма підтримується механізмом заохочення за рахунок грантових коштів на загальну суму 15 мільйонів євро, наданих Східноєвропейським Партнерством в сфері енергоефективності та екології (“E5P”), та грантом технічної допомоги для реалізації програми, що надається у рівній частці від E5P та Швеції. Індивідуальний позичальник може отримати компенсацію (грант) до 3 000 євро. Компенсація (грант) складає 35% від суми кредиту або інвестицій у енергоефективні технології (включаючи монтажні роботи та доставку). Грантовий відсоток — 35% незалежно від кількості категорій продуктів з Каталогу Технологій.

дізнатись більше про програму...Також, Веліт входить до програми 'теплого' кредитування, про яке ви можете більше дізнатись за посиланнямimg

Якщо Ви бажаєте жити комфортно у теплому та затишному домі, не переплачуючі за комунальні послуги при цьому заощадивши 35% на утепленні, залиште свій номер телефону та ми зателефонуємо вам!

Веліт зробить все для того, щоб Ваш дім став теплим, а гроші залишались у вашій кишені!