ВЕЛІТ - ВСІ ПЕРЕВАГИ В ОДНОМУ УТЕПЛЮВАЧІ

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

img

Утеплювач ВЕЛІТ® гарантує чисте теплозбереження, адже виготовляється з природної сировини. Такий матеріал не містить небезпечних хімічних домішок чи горючих речовин. Він залишається стабільним за будь-яких погодних умов. Натуральні складники ВЕЛІТ® не виділяють жодних шкідливих сполук чи токсинів у довкілля навіть після багаторічної експлуатації. Ці характеристики теплоізоляції ВЕЛІТ® відповідають високим еко-стандартам та чудово підійдуть тим, хто турбується про довколишнє середовище. ВЕЛІТ® - утеплення в гармонії з природою!

ПАРОПРОНИКНІСТЬ

img

Пориста структура утеплювача ВЕЛІТ® - запорука ефективного теплозбереження та вентиляції приміщення. Матеріал дозволяє стінам дихати, захищаючи їх від появи плісняви чи грибка. Циркуляція повітря наповнить дім свіжістю, врятує від затхлості, надмірної вологості, або, навпаки, сухості. Завдяки своїм властивостям утеплювач зберігає і тепло, і зовнішній вигляд стін, а теплоізоляція з ВЕЛІТ® створює ідеальну температуру, забезпечуючи комфортне перебування у помешканні в будь-яку пору року.

НАДІЙНІСТЬ

img

Теплоізоляція назавжди? Так, якщо з ВЕЛІТ® ! Адже цей матеріал вирізняється з поміж інших практично необмеженим терміном експлуатації. Його структура не змінюється від погодних факторів – ультрафіолету, вологи, морозів. ВЕЛІТ® стійкий до впливу лугів і кислот, він не піддається гризунам та служить додатковим захистом від їх проникнення в оселю. Утеплювач ВЕЛІТ® протягом десятиліть не змінює своєї структури, а показники його теплопровідності лишаються такими ж, як на етапі встановлення. Міцність, мінімальна взаємодія із зовнішніми факторами та висока функціональність цього матеріалу дозволяють вирішити проблему з утепленням раз і назавжди, захистивши стіни з ВЕЛІТ® .

ВОГНЕСТІЙКІСТЬ

img

Утеплювач ВЕЛІТ® відповідає всім нормативним вимогам щодо пожежної безпеки. Матеріал не містить легкозаймистих домішок, а тому рекомендований для будь-яких видів утеплення стін. Висока вогнестійкість надає теплоізоляції ВЕЛІТ® відчутної переваги перед іншими видами теплоізоляційних матеріалів, особливо синтетичних, і позбавляє від необхідності вживання надмірних заходів для захисту від пожежі.

ДОВГОВІЧНІСТЬ

img

З утеплювачем ВЕЛІТ® час на вашому боці! На відміну від інших матеріалів, які з роками погіршують свої експлуатаційні характеристики, ВЕЛІТ® покращує їх. Це зумовлено наявністю у складі утеплювача цементу, що поступово міцнішає. При цьому кількість пор всередині матеріалу не змінюється, зберігаючи стабільний коефіцієнт теплопровідності. Тож якщо й інвестувати у теплозбереження, то з матеріалом, який зберігатиме свою функціональність і не потребуватиме заміни навіть після тривалого терміну експлуатації.